„3 na 3“ najbolji studenti Medicine

array(1) { [0]=> int(64) }

Zagreba?ko sveu?ilišno natjecanje u košarci 3 na 3 ugostio je u svojim dvoranama Kineziološki fakuletet u Zagrebu 19. sije?nja. 12 muških i 5 ženskih ekipa natjecalo se za titula najboljih, a u obje kategorije kona?nu pobjedu odnijeli su studenti, odnosno studentice Medicinskog fakulteta u Zagrebu.

U finalu muškog dijela natjecanja Medicinski je fakultet svladao Fakultet strojarstva i brodogradnje, a tre?e je mjesto izborio Fakultet strojarstva i brodogradnje protiv druge ekipe VERN-a.

Tre?e mjesto u konkurenciji djevojaka osvojile su studentice Prirodoslovno-matemati?kog fakulteta pobjedivši  kolegice s Kineziologije. Prvo su mjesto osvojile studentice Medicine pobjedom nad Ekonomijom, ?ime su svome fakultetu osigurale dvostruko slavlje.

Tekst: Ana Rogi?